Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: view
ar: عرض

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Link
ar: رابط

en: edit
ar: تحرير

en: Access
ar: الوصول

en: View
ar: عرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Overridden
ar: متجاوز

en: N/A
ar: غير موجود

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Checkout
ar: الأداء

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Apply
ar: تطبيق

en: My account
ar: حسابي

en: Save as
ar: حفظ كـ

en: Checkout settings
ar: إعدادات الأداء

en: Not applicable
ar: غير منطبق

en: permissions
ar: تصاريح

en: Access type
ar: نوع الوصول

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: administer users
ar: يدير المستخدمين

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
