Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: view
be: глядзець

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Overridden
be: Адменена

en: N/A
be: Не даступна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Permissions
be: Правы

en: Apply
be: Ужыць

en: My account
be: Мой рахунак

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: permissions
be: дазволы

en: Access type
be: Тып дасягу

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: administer users
be: кіраваньне карыстальнікамі
