Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
