Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: view
ca: mostra

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: N/A
ca: No aplica

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Company
ca: Empresa

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Close
ca: Tanca

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Modified
ca: Modificat

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Permissions
ca: Permisos

en: The address has been deleted.
ca: S'ha esborrat l'adreça.

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Shipping address
ca: Adreça d'enviament

en: Apply
ca: Aplica

en: Addresses
ca: Adreces

en: My account
ca: El meu compte

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Save as
ca: Desa com

en: Please select
ca: Seleccioneu

en: Enter your delivery address and information here.
ca: Introduïu l'adreça i la informació de lliurament.

en: Enter your billing address and information here.
ca: Introduïu l'adreça i la informació de facturació.

en: My billing information is the same as my delivery information.
ca: Les meves dades de facturació són les mateixes que les dades d'enviament.

en: Checkout settings
ca: Paràmetres del procés de pagament

en: Address fields
ca: Camps d'adreça

en: Select from address book.
ca: Seleccioneu-la de la llibreta d'adreces

en: Copy shipping information.
ca: Copia les dades d'enviament

en: No addresses found for customer.
ca: No s'han trobat adreces per aquest client

en: Street address 2
ca: Adreça 2

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: permissions
ca: permisos

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: administer users
ca: administra els usuaris

en: Master
ca: Mestre
