Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: User settings
dz: ལག་ལེན་པའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་

en: Access type
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།

en: administer users
dz: བདག་སྐྱོང་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ།
