Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
