Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Link
gl: Ligazón

en: edit
gl: editar

en: Access
gl: Acceso

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: N/A
gl: N/D

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Company
gl: Compañía

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Close
gl: Pechar

en: Postal code
gl: Código postal

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Modified
gl: Modificado

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Select one...
gl: Seleccionar un...

en: Permissions
gl: Permisos

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Shipping address
gl: Enderezo de envío

en: Apply
gl: Aplicar

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: My account
gl: A miña conta

en: Zone
gl: Zona

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Address book
gl: Libro de enderezos

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: Checkout settings
gl: Configuración de usuario

en: Address fields
gl: Campos en liña

en: Abbreviation of the zone
gl: Abreviatura da zona

en: Name of the country
gl: Nome do país

en: Street address 2
gl: Enderezo 2

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: No countries found.
gl: Non se atopan países.

en: permissions
gl: permisos

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: administer users
gl: administrar usuarios
