Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Close
gu: બંધ

en: City
gu: શહેર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: My account
gu: મારું ખાતું
