Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: more
ht: plis

en: - None -
ht: - Vid -

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: My account
ht: My account (AK)

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Asc
ht: Mont
