Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: more
jv: pepaké

en: view
jv: tampilan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Link
jv: Tautan

en: edit
jv: sunting

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: My account
jv: Akunku

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Asc
jv: Urut Maju
