Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: view
ka: ნახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Link
ka: ბმული

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Permissions
ka: უფლებები
