Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: edit
kk: түзету

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: My account
kk: Менін есебім

en: Access type
kk: Рұқсат түрі

en: administer users
kk: пайдаланушыларды басқару
