Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (32 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Add address
kn: ವಿಳಾಸವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: administer users
kn: ಬಳಕೆದಾರರನ್ನು ನಿರ್ವಹಿಸಿ
