Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: view
ku: پیشاندان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: N/A
ku: نییە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان

en: administer users
ku: بەکارهێنەرەکان ببە بەڕێوە
