Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: edit
ky: түзөт
