Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Link
mn: Холбоос

en: edit
mn: засварлах

en: Access
mn: Хандалт

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
