Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: more
mr: आणखी

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Country
mr: देश

en: Link
mr: दुवा

en: edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व

en: administer users
mr: व्यवस्थापक सदस्य
