Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: view
nn: vis

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Link
nn: Lenke

en: edit
nn: endre

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Close
nn: Lukk

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Select one...
nn: Vel ein...

en: Permissions
nn: Rettar

en: Apply
nn: Bruk

en: Saved addresses
nn: Lagra adresser

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: Enter your delivery address and information here.
nn: Skriv inn leveringsadressa her.

en: Enter your billing address and information here.
nn: Skriv inn rekningsadressa her.

en: My billing information is the same as my delivery information.
nn: Send rekninga til leveringsadressa.

en: Address fields
nn: Adressefelt

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: administer users
nn: administrer brukarar
