Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: User settings
or: ଚାଳକ ସଂରଚନା

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: administer users
or: ପ୍ରଶାସକ ଚାଳକମାନେ
