Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
