Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: edit
sl: uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: N/A
sl: N/D

en: Close
sl: Zapri

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: My account
sl: Moj račun

en: Access type
sl: Tip dostopa

en: administer users
sl: upravljaj uporabnike
