Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: edit
sr: измени

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: My account
sr: Мој налог

en: Address book
sr: Сачуване адресе
