Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: more
te: మరిన్ని

en: view
te: వీక్షించు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Country
te: దేశం

en: Link
te: లింకు

en: edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: User settings
te: వాడుకరి అమరికలు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Address
te: చిరునామా

en: Close
te: మూసివేయి

en: City
te: నగరం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: My account
te: నా ఖాతా
