Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: more
am: ተጨማሪ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: User settings
am: የተጠቃሚ ማቀናበሪያዎች

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: My account
am: የኔ መለያ

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት

en: administer users
am: ተጠቃሚዎችን አስተዳድር
