Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: edit
ast: editar

en: View
ast: Vista

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu

en: N/A
ast: N/D

en: Close
ast: Zarrar
