Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Link
bg: Линк

en: edit
bg: редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Select one...
bg: Избери едно...

en: Apply
bg: Търси

en: Addresses
bg: Адреси

en: My account
bg: Моят профил

en: Enter your delivery address and information here.
bg: Въведете вашия адрес за доставка и информация тук.

en: Enter your billing address and information here.
bg: Въведете вашия адрес за плащане и информация тук.

en: My billing information is the same as my delivery information.
bg: Информацията ми за плащане съвпада с тази за доставка.

en: Address fields
bg: Полета за адрес

en: User email
bg: Потребителски имайл.

en: Access type
bg: Тип на достъпа

en: administer users
bg: администрира потребители
