Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: My account
bn: আমার এ্যাকাউন্ট
