Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: My account
br: Ma c'hont
