Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: more
bs: još

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: edit
bs: izmijeni

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Apply
bs: Primjeni

en: Other settings
bs: Druge postavke

en: My account
bs: Moj profil

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
