Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Link
eo: Ligilo

en: edit
eo: redakti

en: Access
eo: Atingo

en: View
eo: Vidu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Desc
eo: malkreske

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: My account
eo: Mia konto

en: Access type
eo: Alira tipo

en: administer users
eo: administri uzantojn

en: Asc
eo: kreske
