Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Link
eu: Esteka

en: edit
eu: editatu

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Close
eu: Itxi

en: Modified
eu: Aldatua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Apply
eu: Ezarri

en: My account
eu: Nire kontua

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Access type
eu: Atzipen mota

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: administer users
eu: kudeatu erabiltzaileak

en: Asc
eu: Goraka
