Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Access
he: הרשאות גישה

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Overridden
he: נדרס

en: N/A
he: -ללא-

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Company
he: חברה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Checkout
he: לרכישה

en: Close
he: סגירה

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Modified
he: השתנה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Shipping address
he: כתובת משלוח

en: Apply
he: החל

en: Add an address
he: הוסף כתובת

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: My account
he: החשבון שלי

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Save as
he: שמירה בשם

en: Enter your billing address and information here.
he: הכנס/י כאן כתובת ומידע בקשר לתשלום.

en: Checkout settings
he: הגדרות רכישה - checkout

en: Street address 2
he: כתובת מדויקת 2

en: Access type
he: סוג גישה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: administer users
he: ניהול חברי האתר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
