Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Link
hy: Հղում

en: edit
hy: խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: My account
hy: Իմ հաշիվը
