Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Close
km: បិទ

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: administer users
km: គ្រប់គ្រង​អ្នកប្រើ
