Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ
