Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (86 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Link
lt: Nuoroda

en: edit
lt: redaguoti

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: N/A
lt: N/D

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Company
lt: Įmonė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Close
lt: Uždaryti

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Modified
lt: Redaguota

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Select one...
lt: Pasirinkite vieną...

en: The address has been deleted.
lt: Adresas buvo pašalintas.

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Add an address
lt: Pridėti adresą

en: Edit address information
lt: Redaguoti adreso informacija.

en: Address settings
lt: Adresų nuostatos

en: Configure the address settings.
lt: Tvarkyti adresų nuostatas.

en: Addresses
lt: Adresai

en: Manage your addresses
lt: Tvarkyti savo adresus

en: Address list
lt: Adresų sąrašas

en: Add address
lt: Pridėti adresą

en: Add a new address.
lt: Pridėti naują adresą.

en: View one saved address
lt: Peržiūrėti vieną išsaugotą adresą

en: Edit address
lt: Redaguoti adresą

en: Delete address
lt: Šalinti adresą

en: Add a new address
lt: Pridėti naują adresą

en: Allows users to manage a set of addresses that can be referenced when placing an order.
lt: Suteikia galimybę valdyti adresus ir pateikti juos kai vykdomas užsakymas.

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Zone
lt: Zona

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Save as
lt: Išsaugot kaip

en: Enter a name for this address (e.g. Home or Work)
lt: Įveskite adreso pavadinimą (pvz.: Darbo, Namų)

en: Require that an address be entered during registration
lt: Reikalaujama, kad registracijos metu būtų įvedamas adresas

en: Address book
lt: Adresų knygutė

en: Enter your delivery address and information here.
lt: Čia įveskite pristatymo adresą ir informaciją.

en: My delivery information is the same as my billing information.
lt: Mano mokėtojo informacija tokia pati kaip ir pristatymo informacija.

en: Enter your billing address and information here.
lt: Čia įveskite mokėtojo adresą ir informaciją.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lt: Mano mokėtojo informacija tokia pati kaip ir pristatymo informacija.

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos

en: Address fields
lt: Adreso laukeliai

en: No addresses found for customer.
lt: Kliento adresas nerastas.

en: Full name of the zone
lt: Pilnas zonos pavadinimas

en: Abbreviation of the zone
lt: Zonos sutrumpinimas

en: Name of the country
lt: Šalies pavadinimas

en: 2 digit country abbreviation
lt: 2 skaičių šalies sutrumpinimas

en: 3 digit country abbreviation
lt: 3 skaičių šalies sutrumpinimas

en: Street address 2
lt: Adresas antra eilutė

en: No countries found.
lt: Šalių nerasta

en: User email
lt: Nario el.paštas

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: administer users
lt: administruoti narius
