Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (61 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: N/A
lv: N/P

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Company
lv: Uzņēmums

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Close
lv: Aizvērt

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Modified
lv: Modificēts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Select one...
lv: Izvēlieties vienu...

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add an address
lv: Pievienot adresi

en: Addresses
lv: Adreses

en: My account
lv: Mans konts

en: Zone
lv: Zona

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Address book
lv: Adrešu grāmata

en: Enter your delivery address and information here.
lv: Ievadiet savu piegādes adresi un informāciju.

en: Enter your billing address and information here.
lv: Ievadiet maksātāja adresi un apmaksas informāciju.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lv: Izmantot piegādes adresi un informāciju.

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: Address fields
lv: Adreses lauki

en: Street address 2
lv: Adrese 2

en: No countries found.
lv: Nav valstis.

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: administer users
lv: administrēt lietotājus
