Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa
