Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: - None -
mk: - Ништо -

en: edit
mk: промени

en: User settings
mk: Поставувања за корисници

en: My account
mk: Мојата сметка
