Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Country
ml: രാജ്യം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
