Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: ,
my: .

en: My account
my: မိမိ၏account
