Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: User settings
ps: غړي امستنې

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: My account
ps: زما ګڼون
