Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Shipping address
se: Poastačujuhus

en: My account
se: Mu konto
