Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: more
sq: tjetër

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: My account
sq: Profili im

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes

en: administer users
sq: administon përdoruesit
