Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Country
th: ประเทศ

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Access
th: การเข้าถึง

en: View
th: ดู

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: N/A
th: ไม่มี

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Company
th: บริษัท

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Close
th: ปิด

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Select one...
th: กรุณาเลือก...

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: My billing information is the same as my delivery information.
th: ข้อมูลใบเสร็จของฉันเหมือนกับข้อมูลการส่งสินค้าของฉัน

en: Access type
th: ชนิดการเข้าถึง

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: administer users
th: จัดการผู้ใช้
