Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Address
ug: ئادرېس

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: My account
ug: ھساباتىم
