Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: view
az: görünüş

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: edit
az: redaktə et

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: N/A
az: Yox

en: Desc
az: azaldın

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Permissions
az: İcazələr

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Save as
az: Digər yadda saxlama

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: Access type
az: Giriş növü
