Ubercart Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (39 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: more
fa: بیشتر

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Country
fa: کشور

en: Link
fa: واصلی

en: edit
fa: تدوین

en: Access
fa: دسترسی

en: View
fa: مشاهده

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Overridden
fa: رونویسی

en: N/A
fa: هیچ

en: Desc
fa: نزولی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Close
fa: بستن

en: City
fa: شهر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Apply
fa: تایید

en: My account
fa: حساب من

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Access type
fa: نوع دسترسی

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
