Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (32 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: more
ta: மேலும்

en: view
ta: பார்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Country
ta: நாடு

en: Link
ta: சுட்டி

en: edit
ta: மாற்று

en: Access
ta: அணுகு

en: View
ta: பார்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: User settings
ta: பயனர் அமைவுகள்

en: Overridden
ta: மேலெழுதப்பட்டது

en: N/A
ta: இல்

en: Close
ta: மூடு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: My account
ta: என் கணக்கு

en: Not applicable
ta: பொருத்தமற்றது
