Adyen - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Duration
bg: Период

en: Day(s)
bg: Дни

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.

en: Order complete
bg: Поръчката завършена

en: Unit of time
bg: Единица време

en: Minute(s)
bg: Минути

en: Hour(s)
bg: Часове
